«Вектор-Бест-Україна»

Про нас
blank
blank
blank
blank

Товариство з обмеженою відповідальністю «Вектор-Бест-Україна» є дочірньою компанією Акціонерного товариства «Вектор-Бест»  – яке є одним з найбільших виробників наборів реагентів для лабораторної діагностики, і випускає понад 600 найменувань продукції для імуноферментного аналізу, real-time ПЛР та клінічної біохімії. В Україні представництво було створено 14 жовтня 2010 року.

На сьогоднішній день ТОВ “Вектор-Бест-Україна” динамічно розвивається, і має мережу дистриб’юторів у таких містах, як Івано-Франківськ, Харків та Одеса.

ТОВ “Вектор-Бест-Україна” спеціалізується на комплексному забезпеченні обладнанням клініко-діагностичні лабораторії всіх напрямків, наборами реагентів і витратними матеріалами до них. У компанії функціонують наступні відділи:

1. Сервісний відділ
2. Науковий відділ ПЛР-досліджень
3. Науковий відділ ІФА-досліджень
4. Відділ продажів
5. Відділ маркетингу

Співробітники представництва “Вектор-Бест-Україна” завжди готові допомогти у вирішенні технологічних питань будь-якої складності і безкоштовно надати сервісну і методичну допомогу.

Шановні колеги, пам’ятайте, що здійснюючи покупки у нас, Ви можете розраховувати на надання повного комплексу безкоштовних додаткових послуг, що включають в себе:

– доставку продукції на склад кінцевого користувача (доставка по Києву, Нова Пошта, Автолюкс);
– забезпечення лікарів-лаборантів науково-методичними посібниками з питань імуноферментної, біохімічної і ПЛР-діагностики широкого спектру патологій. Дані посібники написані провідними фахівцями АТ «Вектор-Бест»;
– забезпечення лікарів-клініцистів спеціальними «Пам’ятками лікаря» по розшифруванню результатів лабораторних досліджень, які створені фахівцями АТ «Вектор-Бест»;
– можливість здійснювати замовлення продукції, консультуватися у висококваліфікованих фахівців ТОВ «Вектор-Бест-Україна» за тел.:

+38 (044) 338-04-04
+38 (044) 338-05-05
+38 (067) 531-04-04
+38 (067) 461-20-27

ТОВ «Вектор-Бест-Україна» регулярно приймає участь в наукових конференціях. Наші фахівці проводять лекції та методичні заняття з фахівцями лабораторної служби та лікарями-клініцистами.
Компанія надає спонсорську допомогу і всебічне сприяння організаторам наукових конференцій.
Нам завжди цікаві Ваші пропозиції в проведенні спільних наукових заходів..

Меню